English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 91
کل بازديدکنندگان : 484527
بازديدکنندگان آنلاين : 11


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر صاریخان از بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره)مهاباد

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بازدید دکتر صاریخان از بخش اورژانس  بیمارستان امام خمینی (ره)مهاباد

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و کارشناسان معاونت درمان و دایره فنی دانشگاه از بخش اورژانس بیمارستان بازدید کردند.

دکتر محمود صاریخان ،دکتر حسینی مسئول امور بیمارستان های معاونت درمان و مهندس بنیادی و کارشناسان مهندسین مشاور پروژه های عمرانی بیمارستان ،مدیر شبکه و مسئولین بیمارستان از بخش اورژانس این مرکز بازدید کردند.

دکتر صاریخان مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: هدف از این بازدید راه اندازی اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد در فضای جدید احداث شده می باشد که با حضور کارشناسان دایره فنی دانشگاه و معاونت درمان و مسئولین شبکه بهداشت و درمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد دارای دو قسمت بوده که قسمت تازه احداث شده آن از پیشرفت فیزیکی 85 درصد برخوردار بوده و فضای فعلی آن بعد از تحویل فضای جدید توسط  پیمانکار به شبکه بهداشت و درمان مهاباد واگذار می شود.

وی خاطرنشان ساخت: به منظور سهولت دسترسی مراجعه کنندگان به بخش اورژانس به خدمات مطلوب درمانی در شرایط استاندارد و جهت تسریع در روند بهره برداری از هر دو فضای فعلی و جدید نشستی با حضور کارشناسان امر در اتاق رئیس بیمارستان برگزار شد.

دکتر محمود صاریخان گفت: بزودی بخش اورژانس بیمارستان به فضای جدید منتقل شده و در محل تازه احداث شده مراجعه کنندگان خدمات دریافت می کنند و فضای فعلی نیز بعد از تحویل شبکه بهداشت و درمان مهاباد به پیمانکار در پاییز سالجاری به اتمام می رسد .


همشهریان عزیز برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به کانال تلگرامی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد مراجعه نمایند.avaye_salamat_mahabad@

 

 


 


١٤:٢٠ - 1396/06/08    /    شماره : ١٥٥١٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٣خروج