English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 99
کل بازديدکنندگان : 484535
بازديدکنندگان آنلاين : 13


  چاپ        ارسال به دوست

بهداشت محیط پیشانی شبکه های بهداشت و درمان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بهداشت محیط پیشانی شبکه های بهداشت و درمان


این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در مراسم بزرگداشت روز جهانی بهداشت محیط بیان کرد.


آیین بزرگداشت سالروز جهانی بهداشت محیط با حضور مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان ، مسئولین و کارشناسان مرکز بهداشت،بازنشستگان و همکاران واحد بهداشت محیط  شهرستان در محل سالن کنفرانس مرکز بهداشت مهاباد برگزار شد.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط و تشکر از زحمات همکاران بهداشت محیط مهاباد گفت: بسیار خوشحالم که در این جمع بازنشستگان فهیمی حضور دارند که در سالهای دور زیربنای بهداشت محیط را پایه گذاری نموده و در ارتقا شاخص های بهداشتی محیط فعالیت داشتند و همکاران بهداشت محیطی که در حال حاضر ادامه دهنده راه این عزیزان می باشند.وی افزود: بهداشت محیط دربرگیرنده بخش عمده ای از فعالیت های  برنامه های بهداشتی می باشد و از اهمیت ویژه ای برخورداراست و در سطح شبکه های بهداشت یکی از واحدهای دارای اهمیت خاص بهداشت محیط می باشد و همیشه به عنوان پیشانی شبکه های بهداشت و درمان از این واحد یاد می شود.


دکترمرزنگ گفت: فعالیت های بهداشت محیط بسیار وسیع و گسترده می باشندکه یکی از آنها رسیدگی به وضعیت بهداشت در شهرها، اماکن بین راهی،پمپ های بنزین،رستوران ها و هتل ها و مراکز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی می باشد که تحت نظارت همکاران بهداشت محیط فعالیت می نمایند ، برقراری نظام امنیت غذایی و بهداشتی در یک شهرستان انعکاسی از اقدامات انجام گرفته در حوزه بهداشت محیط آن شهرستان می باشد.

 


وی اظهار داشت:خوشبختانه در شهرستان مهاباد فعالیت ،هوشیاری و در دسترس بودن همکاران این واحد مثال زدنی بوده و باعث شده که شهرستان مهاباد به عنوان شهری نمونه از لحاظ بهداشتی شناخته شود که نتیجه فعالیت های شبانه روزی این عزیزان می باشد و در ارزیابی های صورت گرفته استانی و کشوری  نتایج در حد ایده آلی حاصل شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: علیرغم ناملایمات و برخورد هایی که گاها در بازرسی های انجام گرفته از واحد ها و اماکن با این کارشناسان می شود ولی بازهم همکاران لحظه ای در کار خود کوتاهی نکرده و وظایف خود را به نحو احسن به انجام رسانده اند.


وی در پایان بیان داشت:در راستای آماده سازی و تجهیز این واحد در مواقع وقوع بحران وسایل و تجهیزاتی برای اتاق بحران واحد بهداشت محیط مهاباد و نیز در سال گذشته تعداد 9 عدد تبلت  برای به روز نمودن فعالیت کارشناسان بهداشت محیط خریداری شده است.


همشهریان عزیز برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به کانال تلگرامی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد مراجعه نمایند.asmahabad@

 


 


١٠:٥٧ - 1396/07/12    /    شماره : ١٥٩٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٨خروج