English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 101
کل بازديدکنندگان : 484537
بازديدکنندگان آنلاين : 13


  چاپ        ارسال به دوست

اهدا 300 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد


اهدا 300 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد


خیرین مهابادی مبلغ 300 میلیون ریال را به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کردند.


در اقدامی خیرخواهانه خیرین بزرگوار خانواده مرحومه خاتون جلالی و رحیم جلالی مبلغ 300 میلییون ریال را به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد اهدا کرد.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت :اقدامات خداپسندانه خیرین و نیز مشارکت های بیشتر این عزیزان می تواند گره گشای مشکلات حوزه سلامت شهرستان باشد.


وی افزود: خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بخشهای بیمارستان سیستم درمانی را در رسیدن به اهداف والای خدمت رسانی به بیماران یاری نموده به طوریکه در سالجاری خیرین خیر خواه خانواده مرحومه خاتون جلالی و رحیم جلالی با اهدا 600 میلیون ریال به منظور خرید دستگاه UPS محافظ دستگاه های دیالیز جهت محافظت از دستگاه ها در برابر نوسانات برقی و 300 ملیون ریال دیگر برای خرید 2 دستگاه همو دیفایر،ست لارنگوسکوپ،2 دستگاه نوار قلب،رول انتقال بیمار برای بخش ویژه ICU و 2 دستگاه فتوتراپی نوزادان اهدا نموده است.


دکتر مرزنگ گفت:در سالجاری در مجموع این دو خیر بزرگوار مبلغ 900 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا نموده است.


شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروند مهابادی که با همت،همدلی و همیاری در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را جهت پیشبرد اهداف عالی نظام سلامت شهرستان یاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.


همشهریان عزیز برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به کانال تلگرامی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد مراجعه نمایند.asmahabad@

 

 

 

 


 

 


١٣:٠٥ - 1396/07/12    /    شماره : ١٥٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٢خروج