English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 95
کل بازديدکنندگان : 484531
بازديدکنندگان آنلاين : 13


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی ضوابط جدید مسئولین فنی مراکز درمان جنوب استان در مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

برگزاری کارگاه آموزشی ضوابط جدید مسئولین فنی مراکز درمان جنوب استان در مهاباد

کارگاه آموزشی ضوابط جدید مسئولین فنی مراکز درمان جنوب استان درسالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان مهاباد برگزارشد.

این جلسه با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد،کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه،روسای بیمارستان ها،مسئولین فنی مراکز جراحی محدود و سرپایی،درمانگاه های عمومی شبانه روری،دندانپزشکی و کارشناسان نظارت بر درمان جموب استان در خصوص تشریح شیوه نامه های ضوابط جدید مسئولین فنی مراکز درمانی در راستای ارتقا کیفیت خدمات درمانی در محل سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان مهاباد انجام شد.

دکتر قاسم نژاد رئیس اداره صدور پروانه های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: مسئول فنی مراکز درمانی عبارتست از از کلیه اقدامات انجام گرفته در مراکز درمانی می بایست زیر نظر مسئول فنی فعالیت نمایندو به طور کلی بر کلیه عملکرد پرسنل و تجهیزات پزشکی نظارت می نماید.و اگر اتفاقی در مرکز درمانی به وقوع بپیوندد باید پاسخگو باشد.

وی افزود:هدف از برگزاری این کارگاه اعلام آئین نامه های و ضوابط جدید تدوین شده در وزارت بهداشت به مسئولین فنی و کارشناسان نظارت بر درمان بیمارستان ها و مراکز درمانی جنوب استان می باشد.


وی خاطرنشان ساخت: این کارگاه با حضور نمایندگان و مسئولین فنی مراکز درمانی شهرستان های مهاباد،میاندوآب،بوکان،سردشت،پیرانشهر،اشنویه،نقده،شاهین دژ و تکاب به مدت یک روز در محل سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان مهاباد و با شرکت 30 نفر از کارشناسان برگزار شد.

دکتر قاسم نژاد بیان داشت: این آئین نامه از اول آذرماه سالجاری در مراکز درمانی کل کشور قابل اجرا می باشد و زمان فعالیت مسئولین فنی مراکز از ساعت 8 صبح لغایت 14 بعد از ظهر بوده و حضور مسئولین فنی در مراکز مربوطه الزامی می باشد.

وی در پایان گفت: بر اساس این آئین نامه مسئولین مراکز درمانی که در سه نوبت صبح و بعد از ظهر و شب به عنوان مسئولین فنی فعالیت می نمودند فقط می توانند در شیفت صبح فعالیت نموده و برای زمان بعد از ظهر و شب می بایست توسط قائم مقام و یا نماینده مسئول فنی پوشش داده شود.


همشهریان عزیز برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به کانال تلگرامی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد مراجعه نمایند.asmahabad@

 

 

 


١٤:٢٢ - 1396/07/19    /    شماره : ١٦٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٢خروج