English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 182
کل بازديدکنندگان : 476503
بازديدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی زنجیره سرد سرمای جنوب استان در شهرستان مهاباد

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

برگزاری کارگاه آموزشی زنجیره سرد سرمای جنوب استان در شهرستان مهاباد

کارشناسان بیماری های جنوب استان با سامانه تجمیع اطلاعات انبار و زنجیره سرد سرما در محل مرکز آموزش بهورزی جنوب استان آشنا شدند.

کارگاه یک روزه آشنایی با زنجیره سرد سرمای جنوب استان با شرکت 10 کارشناس زنجیره سرد سرما شهرستان های مهاباد،سردشت،پیرانشهر،اشنویه،نقده،بوکان،میاندوآب،شاهیندژو تکاب در محل مرکز آموزش بهورزی شهرستان مهاباد برگزار شد.

صمد زاده کارشناس مسئول زنجیره سرد سرما معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت:

هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه تجمیع  اطلاعات زنجیره سرما ،به روز رسانی اطلاعات و معرفی سامانه جدید تجمیع اطلاعات انبار و تحلیل گزارشات می باشد.

وی خاطرنشان ساخت: این کارگاه در دو روز کاری و برای کارشناسان بیماری های شمال استان در شهرستان خوی و کارشناسان بیماری های جنوب استان در شهرستان مهاباد برگزار شده است.

وی افزود: در کل استان 17 زنجیره سرد سرما مشغول به فعالیت می باشند و در این سامانه اطلاعات زنجیره سرما هر شهرستان در استان و واحدهای تحت پوشش خود در این سامانه ثبت شده و بررسی و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که در این نرم افزار ثبت می شود قابل استخراج می باشد.

صمد زاده گفت: اهمیت زنجیره سرما اهمیت نگهداری واکسن در دمای مطلوب و اهمیت رعایت فرآیند های اجرایی استاندارد تحت عنوان SOP برای همکاران در این کارگاه مطرح شده و جهت هماهنگی و تکمیل پروسه با همکاری کارشناسان انشاءالله بتوانیم قدمهای مثبتی را برداریم.


 


٠٨:٤١ - 1396/06/07    /    شماره : ١٥٤٦٢    /    تعداد نمایش : ١٧٦خروج