English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 183
کل بازديدکنندگان : 476504
بازديدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

بهینه سازی فضای فیزیکی بخش رادیولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بهینه سازی فضای فیزیکی بخش رادیولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: هدف از بهینه سازی این بخش راه اندازی دستگاه سی تی اسکن  16 اسلایس و بهینه سازی فضای فعلی بخش رادیولوژی به منظور بالا بردن افزایش رضایت مندی مراجعین بستری و سرپایی می باشد.

وی افزود: با بهبود فضای فیزیکی بخش رادیولوژی در محل انبار دارویی بیمارستان انبار دارویی این مرکز به فضای دیگر که هم اکنون در حال ساخت می باشد انتقال می یابد.

دکتر مرزنگ گفت: فضای فعلی بخش رادیولوژی پاسخگوی مراجعات مردم و بیماران نبوده و بهینه سازی فضای فعلی در راستای افزایش ارائه خدمات تصویر برداری مطلوب به مراجعین انجام می گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: روزانه به طور متوسط 250 نفر به این بخش مراجعه می کنند که کمبود فضای فیزیکی در این بخش گاها پاسخ دهی مطلوب به ارباب رجوع را با دشواری هایی برای پرسنل درمانی این بخش مواجه می سازد.

وی در پایان گفت: امروزه استفاده از تکنولوژی های تصویر برداری روز ،پزشکان را در تشخیص بیماری های مختلف کمک می نماید، اکثر تجهیزات تصویر برداری به کار رفته در بیمارستان بروز شده شامل دستگاه های سونوگرافی،رادیولوژی و سی تی اسکن 16 اسلایس هستند و یا در حال بروز شدن می باشند که این امر بهینه سازی فضای فیزیکی استاندارد برای این بخش را دو چندان می نماید.

 

 


 


٠٨:٤٣ - 1396/06/07    /    شماره : ١٥٤٦٣    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج