English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ١٥ خرداد ١٤٠٢

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 57
کل بازديدکنندگان : 1301204
بازديدکنندگان آنلاين : 1

 

معرفی واحد:

 

واحد تاسیسات که وظیفه سرویس و تعمیر و راهبردی کل تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی و مخابراتی نصب شده در موتورخانه ها و ساختمانها و محوطه را که شامل بیمارستان امام خمینی (ره) و مراکز بهداشتی و پایگاههای فوریتها وخانه های بهداشت روستایی را بعهده دارد در سال 1393 به بخش خصوصی واگذار گردید.

 

شرح وظایف:

تعداد 11 نفر کادر فنی و آموزش دیده در واحد مذکور مشغول بکار می باشند که در شیفت های عصر و شب و روزهای تعطیل 2 نفر در اداره حضور دارند و در صورت نیاز برای همکاری از بقیه نیروها جهت همکاری دعوت بعمل خواهد آمد، یک نفر کارشناس تاسیسات از طرف اداره که جزو کادر رسمی اداره می باشد بر عملکرد شرکت خصوصی و افراد زیر نظر آنها نظارت می نماید. کلیه ی درخواستها و کارهای انجام گرفته توسط شرکت تاسیسات خصوصی و هرگونه سرویس و تعمیر تاسیسات و تجهیزات توسط شرکتهای خصوصی (برون سپاری) و خرید و تحویل گرفتن وسایل مورد نیاز باید به تایید و رویت کارشناس ناظر اداره برسد، کارشناس ناظر که طبق تعریف برنامه CMMS مدیر فنی شبکه خوانده می شود، بطور شبانه روزی بصورت رابط بین شرکت بخش خصوصی و اداره، پاسخگویی تقاضای بخشها و واحدهای مختلف می باشد.

کلیه ی اموراتی که طبق قرارداد جزو وظایف شرکت خصوصی می باشد توسط نیروهای مستقر در اداره انجام می گردد ،در غیر اینصورت شرکت می بایست با هزینه خود و آوردن کارشناس از شرکتهای مرتبط نسبت به تعمیر و یا تست اقدام نماید از جمله تست هیدرواستاتیک دیگهای بخار و تست کاتدیک گازهای دفنی و پرداخت هزینه سرویس و نگهداری آسانسورها. تهیه ی کلیه ی قطعات و وسایل مورد نیاز بر عهده اداره بوده که نیروهای تاسیسات ملزم به تعویض آنها می باشند.

در کلیه ی موتورخانه ها و اتاق دیزل ژنراتورها و اتاق ساکشن مرکزی و وکیوم و پستهای برق و پمپاژخانه و اکسیژنساز و سانترال اکسیژن چک لیست بازدید مربوطه قرار داده شده است که پرسنل شیفت تاسیسات برابر برنامه زمان بندی انجام وظیفه می نمایند. کادر شیفت درمانی و پاراکلینیک بطور شبانه روزی از طریق خط تلفن داخلی می توانند مشکلات خود را با شیفت تاسیسات در میان بگذارند در صورت عدم پاسخگویی یا عدم رفع مشکل وی ا نبود وسایل مهندس ناظر با مداخله مشکل را برابر قرارداد برطرف می نماید. برخی از امورات از جمله سرویس و تعمیر دستگاه اکسیژنساز، چیلرها، دیگهای بخار، تابلوهای فشار قوی برق، ژنراتورها و آسانسورها جزو وظایف شرکت تاسیسات خصوصی نمی باشد، لذا در صورت پیش آمد مشکل و یا نیاز به تعمیر، پس از بررسی توسط کارشناس ناظر تاسیسات و درخواست لازم از مدیریت نسبت به آوردن کارشناس از شرکت مربوطه اقدام خواهد شد.