دوشنبه ١٥ خرداد ١٤٠٢
مقام معظم رهبری می فرمایند:((امروز در كشور، رقابت مشروع و مقبول از نظر مردم و ما، فقط رقابت براى خدمت كردن به مردم است.))
تست ورزش

تست ورزش

واحد تست ورزش در طبقه سوم بیمارستان جنب بخش زنان (ضلع شمالی ) قرار گرفته است. این واحد مجهز به یک دستگاه تست ورزش تردمیل، ترالی اورژانس و دستگاه الکتروشوک می باشد. کلیه پزشکان متخصص قلب بیمارستان بیماران خود را در صورت لزوم جهت انجام تست ورزش به این واحد معرفی می کنند. لازم به ذکر است که تست ورزش توسط کاردیولوژیست مربوطه و با حضور پرستار کارشناس صورت می گیرد . واحد تست ورزش همه روزه بجز جمعه­ها و روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح تا 14 دایر می ­باشد. پذیرش بیماران در این واحد به دو صورت سرپایی و بستری صورت میگیرد.

بیماران سرپایی، پس از نوشتن نسخه توسط پزشک مربوطه (متخصص قلب و عروق) با مراجعه به واحد، طبق برنامه زمانی زیر تعیین نوبت می شوند و پس از ثبت در HIS و دریافت قبض از صندوق، تست ورزش  انجام می شود.

بیماران بستری  به صورت سیستمی از طرف بخش بستری کننده پذیرش می گردند و بعد از هماهنگی در همان روز و در ساعت تعیین شده توسط پرستار بخش به واحد مراجعه و تست توسط پزشک معالج انجام می گیرد

تلفن تماس داخلی :378