English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 64
کل بازديدکنندگان : 1009932
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی خیرین شهرستان مهابادبرای انجام طرح های عمرانی حوزه سلامت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

آمادگی خیرین شهرستان مهابادبرای انجام طرح های عمرانی حوزه سلامت

این مطلب را رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد اعلام کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با تبریک به انتخاب شورای خیرین جدید شهرستان اظهار داشت: سلامت در هر جامعه ای نقش اساسی و بنیادی در دارد امیدواریم خیرین سلامت شهرستان در جهت رفع مشکلات حوزه سلامت بتوانند گامهای مهمی بردارند.

در ادامه مهندس هدایت فر رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد بیان داشت: با توجه به اقداماتی که در دوره قبل برای بیمارستان از جمله راه اندازی اتاق رادیولوژی،انبار دارویی و زیبا سازی محوطه حیاط بیمارستان انجام گرفته است. در این دوره نیز برای احداث خانه بهداشت کیسلان ، پایگاه جاده ای فوریتهای پزشکی دریاز اعلام آمادگی کرد.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد با تبریک به شورای خیرین جدید اعلام داشت: خیرین سلامت و سایر خیرین بزرگوار شهرستان در ایام مقابله با کرونا ویروس برگ زرینی  بر دفتر افتخارات مردم مهاباد را در سطح کشور به ثبت رساندند و با اهدای بیش از 80 میلیارد ریال دوشا کمک حوزه سلامت شتافتند.

وی اظهار داشت: امیدواریم با حضور خیرین معزز شهرستان پروژه خیرساز بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد مجددا به چرخه احداث وارد شده و شاهد راه اندازی این بخش با دستان پرتوان خیرین شهرستان باشیم.

 

 


٠٩:١٠ - 1400/05/23    /    شماره : ٣٧٩٧٨    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج