English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 166
کل بازديدکنندگان : 1010034
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

موافقت با راه اندازی سه داروخانه شبانه روزی در مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

موافقت با راه اندازی سه داروخانه شبانه روزی در مهاباد

این مطلب را دکتر حسینی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد اعلام کرد.

دکتر بهاء الدین حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: با هدف سهولت دسترسی بیماران و مردم به خدمات دارویی در طول شبانه روز با پیگیری های انجام گرفته با راه اندازی سه داروخانه شبانه روزی در سطح شهرستان مهاباد از طرف دانشگاه علوم پزشکی ارومیه موافقت به عمل آمده است.

وی اظهار داشت: برای دو داروخانه درمانگاه خاتم الانبیا و شهرک کارمندان مجوز راه اندازی داروخانه صادر شده و داروخانه جامی بعنوان داروخانه سوم در حال تکمیل مدارک خود جهت اخذ مجوز راه اندازی داروخانه شبانه روزی می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار داشت: قبلا در شهرستان مهاباد دو داروخانه شبانه روزی بیمارستان و بعثت فعال بود و بیماران و مردم می بایست از نقاط مختلف شهر و روستا فواصل طولانی را برای دریافت خدمات دارویی  طی می کردند ولی در حال حاضر تعداد داروخانه های شبانه روزی فعال در شهرستان به 4 داروخانه در سطح شهر افزایش یافته و مشکل دسترسی مردم به خدمات دارویی آسان شده است.

دکتر حسینی در پایان خاطرنشان کرد:شرایط فعالیت داروخانه شبانه روزی به صورت تمام وقت ملزم به حضور مسئول فنی (داروساز) می باشد در این مراکز در طول ساعات شبانه روز باید 2 یا 3 داروساز به صورت فعال حضور داشته باشند.

 


٠٩:٢١ - 1400/05/23    /    شماره : ٣٧٩٨٠    /    تعداد نمایش : ٧٧خروج