English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 268
کل بازديدکنندگان : 1119299
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

حضور کارشناسان وزارت بهداشت در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

حضور کارشناسان وزارت بهداشت در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

کارشناسانی از معاونت توسعه و معاونت درمان وزارت بهداشت از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بازدید کردند.

مهندس دلاورنیا از معاونت توسعه ، دکتر خلیفه گری کارشناس مرکز مدیریت بیمارستانهای معاونت درمان و دکتر مقیمی کارشناس اداره نظارت بر درمان وزارت بهداشت به همراه مدیر شبکه، رییس بیمارستان، رییس مرکز بهداشت ، مسئولین دایره فنی دانشگاه ، دکتر حسینی رئیس اداره درمان بیماریهای معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و کارشناسان مسئول واحد در سالن کنفرانس شبکه حضور یافته و سپس از بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بازدید کردند.

دکتر بهاء الدین حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت:این کارشناسان با هدف بررسی مشکلات موجود در تاسیسات ، تجهیزات پزشکی و فضای فیزیکی بیمارستان و ارائه راهکارهای  لازم برای رفع آنها از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بازدید کردند.

وی افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به عنوان قطب درمانی جنوب استان روزانه پذیرای تعداد زیادی بیمار از شهرستانهای جنوب استان و حتی شمال استان کردستان می باشد که این امر ضرورت استاندارد سازی تاسیسات بیمارستان و فضای فیزیکی بیمارستان را دو چندان می کند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: با وجود اقداماتی که در گذشته برای استاندارد سازی بیمارستان 300 تختخوابی مهاباد انجام گرفته ولی با توجه به افزایش قدمت فضای فیزیکی و تاسیسات و تجهیزات پزشکی باید برای حفظ و نگهداشت این وسایل منابعی در نظر گرفته شود.

وی افزود: تعدادی از خانه های  بهداشت مستهلک شده و یا نیاز به تخریب دارند و این شبکه برای اجاره بعضی از مراکز  و پایگاه های سلامت هر ماه باید مبلغی برای اجاره بها در نظر گیرد و اقدامات لازم برای در اختیار نهادن زمین از طرف اداره مسکن و شهر سازی برای احداث مراکز و پایگاه های سلامت در شهرستان انجام گرفته است.

در ادامه کارشناسان وزارت بهداشت به همراه مسئولین شبکه و دانشگاه از تاسیسات بیمارستان، فضای فیزیکی زیرزمین ، انبار بایگانی، رختشویخانه، بخش جراحی مردان، بخش کودکان، بخش مراقبت های ویژه نوزادان، اورژانس و زیر زمین اورژانس بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


١٣:٣٧ - 1401/04/29    /    شماره : ٤٥٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٧خروج