English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 287
کل بازديدکنندگان : 1370588
بازديدکنندگان آنلاين : 4


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد به مناسبت روز بهورز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد به مناسبت روز بهورز

دکتر امید صادق امیری در پیامی روز بهورز را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم


12شهریور ماه هر سال یادآور خدمات و تلاش های بهورزان، این قهرمانان گمنام و بی ادعا نظام سلامت است که با ایثار و فداکاری خود سهم مهمی را در توزیع عادلانه خدمات نظام سلامت ایفا کرده و سهم بسزایی در ارتقا سلامتی افراد جامعه دارند.

ساختار کارآمد شبکه و توزیع مناسب خدمت در تمامی روستاها، نقش بسیار موثری در پاسداری از سلامت داشته و امور روزانه با دقت و جدیت توسط همکاران حوزه بهداشت به ویژه بهورزان به اجرا در می آید .

 

علاوه بر آن، بروز بحران های متعدد طی چند سال گذشته همچون زلزله ، سیل و اخیرا اپیدمی کرونا،  موجب پررنگ تر شدن و درک شایستگی بیشتر بهورزان این مدافعان صادق سلامت گشت.

 

این روز فرصت مناسبی است تا از همه بهورزان به دلیل تلاش های ارزشمندشان صمیمانه تقدیر نموده و بر تعامل و ارتباط صمیمانه با گیرندگان خدمت و نیز سایر افراد و نهادهای موثر در حوزه سلامت برای ارتقای روز به روز تندرستی در جامعه تاکید کنم.

 

بر خود واجب می دانم روز بهورز را به همه بهورزان عزیز و زحمتکش که در روستاها و مناطق دور و نزدیک استان و شهرستان مهاباد و در جبهه نخست خدمات بهداشتی به مردم،  به ویژه قشر مولد روستاییان در تلاش دائمی و همیشگی هستند، تبریک عرض نموده، امیدوارم همواره سلامت و پیروز بوده و همواره با افتخار و سربلندی،  به مردم در حوزه سلامت خدمت کنید.

دکتر امید صادق امیری

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


٠٩:٤٤ - 1402/06/12    /    شماره : ٥٦٠٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج