English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 253
کل بازديدکنندگان : 1370554
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه پایگاه های فوریتهای پزشکی شهرستان مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

توسعه پایگاه های فوریتهای پزشکی شهرستان مهاباد

این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در مراسم روز فوریتهای پزشکی اعلام کرد.

دکتر امید صادق امیری ضمن تبریک روز فوریتهای پزشکی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت:پرسنل فوریتهای پزشکی مهاباد منشا خدمات خوبی در طول سالیان دراز در شهرستان مهاباد بودند. خوشبختانه هر سال به عنوان فوریتهای پزشکی استان و گاها نمونه کشوری  انتخاب شدند چون بر اساس آماری از نظر تعداد و کیفیت، خدمات خوب و قابل قبولی را برای شهروندان و مسافرین جاده ای ارائه می دهند.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد افزود: در چند ماه اخیر اقدامات خوبی برای پایگاه فوریتهای پزشکی در سطح شهرستان انجام شده  پایگاه شماره 4 فوریتهای پزشکی مهاباد در یکی از مناطق کم برخوردار شهرستان که مورد نیاز بود، افتتاح شد. اخیرا نیز در هفته مبارک دولت در منطقه شهرک کارمندان واقع در شمال شهرستان کلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت ویژه چند منظوره  همراه با پایگاه فوریتهای پزشکی  انجام شد. که واقعا به لحاظ رسیدن به استاندارد های زمانی و جود پایگاه فوریتهای پزشکی در آن منطقه از شهر مهاباد احساس می شد و در آینده کارهای اجرایی آن انجام خواهد شد.


دکتر امید صادق امیری خاطر نشان کرد: اخیرا نیز در سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان مهاباد یکی از مصوبات دکتر معتمدیان احداث مرکز خدمات جامع سلامت ویژه در منطقه پشت تپ مهاباد که به صورت دو منظوره خدمات بهداشتی درمانی و اورژانس پیش بیمارستانی به شهروندان ارائه می دهد و در آینده نزدیک شاهد احداث پایگاه دیگر شهری فوریتهای پزشکی در این منطقه شهرستان خواهیم بود.


وی در پایان خاطرنشان کرد: در بخش پایگاه های جاده ای نیز نسبت به افزایش تعداد پایگاه های  اقداماتی صورت گرفته که پایگاه قاضی آباد واقع در مسیر منتهی به پیرانشهر به عنوان ششمین پایگاه جاده ای در دستور کار قرار دارد که بعد از تصویب و اختصاص بودجه عملیات اجرایی این پایگاه انجام می شود.

دکتر امید صادق امیری ضمن تقدیر از ریاست دانشگاه و مسئولین شهرستانی جهت توسعه پایگاه های فوریتهای پزشکی در شهرستان بیان داشت: از تلاشها و پیگیری های دکتر محمد امین ولی زاد مقام عالی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و مسئولین عالی شهرستان جهت  راه اندازی و توسعه فضای فیزیکی اورژانس پیش بیمارستانی در سطح شهر و جاده تقدیر و تشکر می نمایم.

در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از پرسنل نمونه فوریتهای پزشکی  استانی و شهرستانی با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان تقدیر به عمل آمد.

شهرستان مهاباد با داشتن 9 پایگاه شامل 4 پایگاه شهری و 5 پایگاه جاده ای به شهروندان عزیز مهاباد و جنوب استان آذربایجان غربی خدمات اورژانس پیش بیمارستان ارائه می دهد.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ١٠:٣٦ - 1402/07/02    /    شماره : ٥٦٤٤٩    /    تعداد نمایش : ٨٥خروج