سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩
مقام معظم رهبری می فرمایند:((امروز در كشور، رقابت مشروع و مقبول از نظر مردم و ما، فقط رقابت براى خدمت كردن به مردم است.))
تاسیسات

معرفی واحد:

واحد تاسیسات در طبقه زیرزمین بیمارستان واقع شده است.این واحد در سال 1393 با مجوز دانشگاه به بخش خصوصی واگذار گردید و در حال حاضر فقط یک نیروی دولتی که جزو کادر رسمی بیمارستان می باشد بر عملکرد شرکت خصوصی و افراد شاغل در آن نظارت می نماید. وظیفه این واحد سرویس و تعمیر کل تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی و مخابراتی نصب شده در موتورخانه ها- ساختمان ها ( بیمارستان امام خمینی (ره) - مراکز بهداشتی - پایگاه فوریت های پزشکی وخانه های بهداشت روستایی)  می باشد.

کلیه ی درخواست ها و اقدامات انجام گرفته  توسط شرکت تاسیسات خصوصی - هر گونه سرویس و تعمیر تاسیسات و تجهیزات توسط شرکت های خصوصی(برون سپاری) -خرید و تحویل و سایل مورد نیاز باید به تایید و رویت کارشناس ناظر اداره برسد.

 

نحوه ی عملکر واحد

*   کلیه ی اموری که طبق قرارداد جزو وظایف شرکت خصوصی می باشد توسط نیروهای مستقر در اداره انجام می گیرد در غیر اینصورت شرکت می بایست با هزینه خود و آوردن کارشناس از شرکت های مرتبط نسبت به تعمیر و یا تست اقدام نماید،

 *   تهیه ی کلیه ی قطعات و وسایل مورد نیاز بر عهده اداره بوده و  نیروهای تاسیسات ملزم به تعویض آنها می باشند.

 *   در کلیه ی موتورخانه ها -اتاق دیزل ژنراتورها - اتاق ساکشن مرکزی و وکیوم - پستهای برق - پمپاژخانه -اکسیژنساز و سانترال اکسیژن، چک لیست بازدید مربوطه قرار داده شده است و  پرسنل شیفت تاسیسات برابر برنامه زمان بندی انجام وظیفه می نمایند.

 *   کادر درمانی و پاراکلینیک بطور شبانه روزی از طریق خط تلفن داخلی می توانند مشکلات خود را با پرسنل تاسیسات در میان بگذارند. در صورت عدم پاسخگویی یا عدم رفع مشکل ویا نبود وسایل ، کارشناس ناظر بیمارستان موظف به مداخله و رفع مشکل می باشند.

 *   برخی از امور از جمله سرویس و تعمیر دستگاه اکسیژنساز، چیلرها، دیگ های بخار، تابلوهای فشار قوی برق،ژنراتورها، آسانسورها، جزو وظایف شرکت تاسیسات خصوصی نمی باشد، لذا در صورت بروز مشکل و یا نیاز به تعمیر، پس از بررسی توسط کارشناس ناظر تاسیسات ودرخواست لازم از مدیریت نسبت به آوردن کارشناس از شرکت ذیربط اقدام خواهدشد.

 

نیروهای تاسیسات:

کارشناس ناظر بیمارستان: غقور قدیری (مهندس  تاسیسات )

تلفن تماس داخلی:  303

تعداد 11 نفر کادر فنی و آموزش دیده در واحد مذکور مشغول بکار می باشند که در شیفت های عصر و شب و روزهای تعطیل 2 نفر در اداره حضور دارند

تلفن تماس داخلی پرسنل تاسیسات: 299