English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 62
کل بازديدکنندگان : 464201
بازديدکنندگان آنلاين : 7


  چاپ        ارسال به دوست

امنیت و آسایش جامعه ضامن توسعه سلامت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

امنیت و آسایش جامعه ضامن توسعه سلامت

این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی و پرسنل آن اداره با حضور در اتاق مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد روز پرستار را به مدیر و مسئول حراست شبکه و مسئولین بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تبریک گفتند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات شبانه روزی سرهنگ ظهیرنژاد و کارکنان آن مجموعه گفت: نیروی انتظامی از جایگاه ویژه و اهمیت بالایی برخوردار است و اگر ما امروز شاهد امنیت و آسایش در جامعه هستیم نتیجه همت و ایثار این عزیزان است  و امنیت پایدار تضمین کننده توسعه سلامت در ابعاد مختلف در جامعه می باشد.

وی افزود: حضور نیروی انتظامی در اماکن درمانی جهت برقراری نظم و امنیت عمومی یک نیاز و ضرورت اصلی می باشد.

دکتر مرزنگ گفت: در خصوص ساماندهی ماشین های محوطه حیاط بیمارستان در پارکینگ پیگیری های لازم انجام گرفته ولی با توجه به قوانین دانشگاه و وزارت بهداشت اجاره پارکینگ به بخش خصوصی مجاز نبوده و به همین علت طی مکاتبات انجام گرفته با دانشگاه بعد از کسب مجوز از سازمان نظارت و بازرسی استان  پارکینگ بیمارستان به بخش خصوصی جهت ساماندهی ماشین ها واگذار می شود.


سرهنگ ظهیریان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد گفت:سلامت و امنیت دو مقوله بهم پیوسته هستند که با برقراری نظم و امنیت اجتماعی امنیت در سلامت نیز میسر و پایدار می شود.

وی افزود: ارزش و اهمیت شغل پرستاری و پزشکی به مانند اهمیت کاری همکاران پلیس است و این عزیزان با تلاش و کوشش شبانه روزی در جهت ارتقا سلامت شهروندان جامعه و نیز نیروهای پلیس در جهت برقراری امنیت و نظم عمومی تلاش می کنند که قابل تقدیر است.

سرهنگ ظهیریان اظهار داشت: اهمیت شغل پرستاران کمتر از پزشکان نیست بیماران را معالجه و دارو تجویز می کنند در حالیکه پرستاران نیز با تلاش خود در راستای کاهش درد و آلام بیماران گام برمی دارند.

وی در پایان بیان داشت: طی نظر سنجی های بعمل آمده از طریق امور اجتماعی نیروی انتظامی عملکرد جامعه پزشکی و پرستاری در راستای ارائه خدمات بالینی به شهروندان گرامی رضایت بخش بوده است.


 


١٣:١٤ - 1396/11/09    /    شماره : ١٧٦٦٨    /    تعداد نمایش : ١٤٩خروج