English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 61
کل بازديدکنندگان : 464200
بازديدکنندگان آنلاين : 8


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی فرهنگیان در آینده نزدیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی فرهنگیان در آینده نزدیک

با تحویل موقت این مرکز توسط دایر فنی دانشگاه افتتاح این مرکز در هفته سلامت سال 97 انجام می شود.

مراحل تحویل موقت مرکز خدمات جامع سلامت شهر و روستایی فرهنگیان با حضور مهندس بنیادی و کارشناسان دایره فنی دانشگاه و مسئول عمران شبکه بهداشت و درمان مهاباد که عملیات عمرانی آن به پایان رسیده انجام گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد گفت: از اهداف طرح تحول سلامت فراهم نمودن دسترسی تمامی جمعیت ساکن حاشیه شهرها، سکونت گاه های غیررسمی به خدمات پایه سلامت، برقراری عدالت در سلامت و ارتقاء وضعیت سلامت جسمی، روانی و اجتماعی آنان و کلیه روستائیان عزیز، ایجاد فضای بهتر و بیشتر برای گیرندگان خدمات و افزایش رضایت مندی آنان از خدمات سلامت می باشد.

وی افزود: فضای فعلی مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی فرهنگیان به مساحت زیربنای 300  متر مربع می باشد و ارائه خدمات سلامت به شهروندان در فضای فیزیکی  غیر استاندارد انجام می شود.

 

 


دکتر مرزنگ گفت: فضای فیزیکی جدید احداث شده  دارای مساحت 980 مترمربع و در دو طبقه و 100 متر فضای دیوار و محوطه با اعتبار 12 میلیارد و 350 میلیون ریال احداث شده است که دارای بیش از 20 اتاق ، فضای مناسب برای آزمایشگاه ، داروخانه ، سالن آموزشی و دندانپزشکی  می باشد.

وی خاطرنشان ساخت: این پروژه پس از تجهیز وسایل و ملزومات و تجهیزات پزشکی ،انشعابات آب ،برق،گاز و تلفن  آماده بهره بردای می شود. که در آینده نزدیک این امر تحقق خواهد یافت.

وی اظهار داشت: پروژه فوق در پایان دی ماه به شبکه بهداشت و درمان مهاباد تحویل موقت شده و شرکت طرف قرار داد به مدت 10 روز از زمان تحویل پروژه فوق می بایست در جهت رفع نواقص احتمالی در پروژه اقدام نماید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در پایان یاد آور شد: این مرکز با داشتن 2 پایگاه سلامت شهری و 4 خانه بهداشت و 13 قمر به جمعیت بیش از 34هزارنفری مردم شهر و روستا خدمات سلامت ارائه می نماید.

 

 


١٠:٤١ - 1396/11/11    /    شماره : ١٧٦٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٤خروج