English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 60
کل بازديدکنندگان : 464199
بازديدکنندگان آنلاين : 8


  چاپ        ارسال به دوست

افتخار آفرینی فرزند همکار مرکز بهداشت مهاباد در مسابقات بین المللی نقاشی بلاروس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

افتخار آفرینی فرزند همکار مرکز بهداشت مهاباد در مسابقات بین المللی نقاشی بلاروس

کوثر قهرمانی موفق به کسب دیپلم افتخار مسابقات نقاشی بین المللی بلاروس شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد کوثر قهرمانی فرزند همکار مرکز بهداشت مهاباد در مسابقات بین المللی کشور بلاروس با عنوان سرزمین مادری موفق به کسب دیپلم افتخار این مسابقات شده بود.

از میان13 هزار و 233 اثر ارسالی به این جشنواره 50 اثر کودکان و نوجوانان ایرانی توانستند به دور پایانی این رقابتها  راه پیدا کنند که یکی از این آثار مربوط به نوجوان 10 ساله مهابادی کوثر قهرمانی بود که موفق به کسب دیپلم افتخار این مسابقات گردید.


دکتر مرزنگ با تبریک به فرزند همکار محمد قهرمانی گفت:بی‌شک همت مدرسین سخت‌کوش و همراهی و تعامل اولیاء و مربیان و البته همت و سعی و تلاش دانش‌آموزان بیشترین و مهم‌ترین نقش را  کسب افتخارات بین المللی برعهده داشته است.

وی خاطرنشان ساخت: اگر قدری در مورد فناوری و کشف علوم مختلف روز در دوران‌ گذشته تا به حال مطالعه و تحقیق کنیم خواهیم دید دانشمندان ایران سهم بسزایی در کشف علوم روز دنیا داشته‌اند.

وی افزود: کوثر قهرمانی با تلاش و کوشش خود در عرصه بین المللی و ملی موفق به کسب دو دیپلم افتخار در مسابقات بلاروس و تهران شده است و این دانش آموزان الگویی برای سایر فرزندان استان و شهرستان می باشد.

شایان ذکر است در شهرستان مهاباد از 6 نخبه عرصه بین المللی و 15 نخبه کشوری در مراسم تجلیل از نخبگان عرصه هنری  توسط مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ،معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد ،مدیر شبکه و مسئولین شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 

 

 


١٤:١٦ - 1396/11/18    /    شماره : ١٧٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٢١٢خروج