English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 231
کل بازديدکنندگان : 510011
بازديدکنندگان آنلاين : 14


  چاپ        ارسال به دوست

قدردانی مسئولین شهرستان مهاباد از خانواده مرحومه آذری فربه گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

قدردانی مسئولین شهرستان مهاباد از خانواده مرحومه آذری فر

فرماندار و امام جمعه مهاباد با حضور در این مراسم از این تصمیم خانواده مرحومه مدینه آذری فر قدردانی کردند.

ملا قادر سهرابی امام جمعه مهاباد گفت:در واقع این ایثار و از خود گذشتگی مصداق بارزی از آیه قرآن است که می فرماید: هر کسی یک نفر انسان را نجات دهد مثل آن است که امتی را نجات داده است.

دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد گفت: به پاس ایثار و فداکاری خانواده اهدا کننده عضو در مجلس ختم این جوان زنده یاد حضور یافتیم با امید به انکه با گسترش فرهنگ اهدا عضو بتوانیم نجات دهنده زندگی بیماران نیازمند به پیوند اعضا باشیم.


پیری نماینده ولی فقیه در استان اردبیل این اقدام خانواده مهابادی که ساکن اردبیل هستند را  ستودنی دانست و گفت: هدف از حضور در این مجلس ابلاغ پیام تسلیت نماینده ولی فقیه  و امام جمعه  استان اردبیل به خانواده مرحومه مدینه آذری فر بود تا با گسترش ترویج فرهنگ اهدا عضو در جامعه بتوانیم جان تعداد بیشتری از هموطنان ایرانی نیازمند به پیوند اعضا را نجات دهیم.


مدینه آذری فر نوجوان دختر 17 ساله مهابادی پنج روز قبل بر اثر حادثه ای در اردبیل دچار عارضه مغزی و اعضای بدن وی به شش هموطن اهدا شد.

شایان ذکر است در مجلس ختم زنده یاد مدینه آذری فر نمایندگانی از استان اردبیل شامل نماینده ولی فقیه ،دانشگاه علوم پزشکی اردبیل،نیروی انتظامی و دانشگاه های این استان حضور داشتند.

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه خانواده ایثار گر آذری فر در نجات جان 6 بیمار نیازمند پیوند اعضا که با ایثار و از خود گذشتگی تلاش نموده نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام می دارد و توفيق و سعادت روزافزون خانواده زنده یاد مدینه آذری فر را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد. روحش شاد و یادش گرامی باد

 

 


١٢:١٧ - 1397/03/23    /    شماره : ١٩٣٨١    /    تعداد نمایش : ١٣١خروج