English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 219
کل بازديدکنندگان : 509999
بازديدکنندگان آنلاين : 14


  چاپ        ارسال به دوست

خیرین مهابادی، دریای عطوفت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

خیرین مهابادی، دریای عطوفت

خیرین مهابادی حدود 60 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کردند.

عبدالباقی خاتمی یک دستگاه اکسیژن ساز پرتابل به بخش ICU ، دکتر یعقوب قهرمان بامدادی و خسرو قهرمانی هر کدام یک دستگاه کولر آبی بزرگ به بخش نوزادان  و پست پارتوم بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کردند که ارزش ریالی این ملزومات حدود 60 میلیون ریال می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت:خیرین این فرشتگان عرصه سلامت با دستانی آکنده از محبت، به روشنی اصلی ترین مسئله حوزه سلامت را درک کرده و قدم در این راه گذاشتند و تا کنون حمایتهای مالی زیادی از طرف خیرین برای بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد اهدا شده است.

وی افزود: در سال های اخیر خیرین بزرگوار با اهدا دستگاه های دیالیز ، دستگاه Ups  بخش دیالیز و تجهیزات پزشکی به روز ، مشکلات موجود در زمینه تجهیزات پزشکی را به میزان مورد نیاز برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت مرتفع  کردند.

دکتر مرزنگ گفت : با خدمت به نیازهای درمانی مردم در سلامت جامعه و دیگران کوشا بوده و سلامتی خود و خانواده خویش را بیمه نماییم. امید می رود تا این اقدام خداپسندانه حرکتی در جهت برداشته شدن گامهای بیشتر برای کمک به درمان و مداوای بیماران نیازمند باشد.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروندان مهابادی که در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را یاری و همیاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد

 


١٤:١٩ - 1397/04/06    /    شماره : ١٩٥٠٣    /    تعداد نمایش : ٦١خروج