English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 204
کل بازديدکنندگان : 509984
بازديدکنندگان آنلاين : 11


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات احداث بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

آغاز عملیات احداث بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

بخش سی تی اسکن جدید بیمارستان ظرف3 ماه آینده آماده بهره برداری می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: عملیات اجرایی این پروژها از خرداد‌ماه شروع شده و پیش‌بینی می‌شود ظرف 3 ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی افزود: این پروژه در فضایی به مساحت 200 متر مربع و اعتبار 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در حال احداث می باشد که از پیشرفت فیزیکی بیش از 30 درصد برخوردار است.

وی اظهار داشت: فضای قبلی این پروژه متعلق به انبار دارویی بیمارستان بود  با احداث فضای جدید، انبار دارویی بیمارستان به آن مکان انتقال یافت و فضای مورد نظر از طریق مناقصه به پیمانکار جدید واگذار شده است.

وی افزود: دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان 16 اسلایس بوده و از به روز ترین دستگاه سی تی اسکن های حال حاضر بشمار می رود با راه اندازی این دستگاه می توان گامی نوین در ارائه خدمات تشخیصی تصویر برداری مدرن به بیماران و شهروندان عزیز برداشت.

دکتر مرزنگ گفت: بخش رادیولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد روزانه به طور متوسط پذیرای بیش از 200 نفر از مراجعین سرپایی و بستری در بخش های رادیوگرافی،سی تی اسکن و سونوگرافی بیمارستان  می باشد و در بخش MRI که توسط بخش خصوصی اداره می شود روزانه پذیرای بیش از 80 نفر از مراجعین سرپایی و بستری می باشد و با راه اندازی دستگاه جدید سی تی اسکن می توان بار زیادی را از دوش دستگاه سی تی اسکن بیمارستان برداشت و خدمات تشخیصی بهتری به شهروندان مهاباد و جنوب استان ارائه نمود.


 


١٤:٢١ - 1397/04/06    /    شماره : ١٩٥٠٤    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج