English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 222
کل بازديدکنندگان : 510002
بازديدکنندگان آنلاين : 16


  چاپ        ارسال به دوست

بازنشستگی فصل نوینی از زندگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد

بازنشستگی فصل نوینی از زندگی

این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اعلام کرد.

همکاران شبکه بهداشت و درمان مهاباد در حرکتی خود جوش از دو همکار بازنشسته انور سواره و عزیز پیروتی در ستاد شبکه تقدیر به عمل آوردند.

دکتر مرزنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه ها و ایده های جدید است. امید است این دوران جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.


وی افزود:همکاران شاغل در واحد ستادی شبکه در طول مدت خدمت خود صادقانه زحمت کشیدند و تلاش کردند و این دو عزیز مایه افتخار مجموعه شبکه به شمار می روند.

دکتر مرزنگ گفت: بازنشستگان افرادی هستند که گرانبها‌ترین روز‌های خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده که به همین دلیل از آنان تکریم می‌کنیم.


وی ادامه داد: بازنشستگی پایان کار نیست و همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته و استفاده از تجربه آنها در کنار توان نیروهای جوان، مسیر بهبود را برای این مجموعه هموار می کند.


در پایان مدیر شبکه بهداشت و درمان با اهدا لوح تقدیر و کارت هدیه و همکاران مجموعه با تهیه هدایایی از این دو همکار عزیز تقدیر کردند.

 

 

 

 

 

 

 


 


١٣:٤١ - 1397/07/08    /    شماره : ٢٠٧٤٠    /    تعداد نمایش : ١١٠خروج