English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨

شبکه های بهداشت و درمان استان

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 112
کل بازديدکنندگان : 548042
بازديدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

تامین سلامت جامعه نیازمند برقراری امنیت
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

تامین سلامت جامعه نیازمند برقراری امنیت

این مطلب را دکتر مرزنگ در دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد اعلام کرد.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیر شبکه ،مسئول حراست ،سرپرست بیمارستان و رئیس مرکز بهداشت و مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد با حضور در دفتر فرماندهی این روز را به فرمانده و همکاران نیروی انتظامی تبریک گفتند.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد ضمن تبریک روز نیروی انتظامی گفت: امنیت و سلامت دو مقوله در هم پیچیده هستند و با وجود امنیت است که نعمت سلامت در جامعه تامین می شود در دورترین نقاط کشور و در نقاط صفر مرزی با وجود برقراری امنیت توسط نیروهای نظامی و انتظامی است که قادر خواهیم بود مراکز بهداشتی و خانه های بهداشت احداث نماییم و به ارائه خدمات سلامت به روستائیان عزیز بپردازیم.


وی افزود: نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان مهاباد تعامل بسیار خوب و تنگاتنگی با هم دارند نیروی انتظامی مستقر در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد با وجود کادر مجرب و علاقمند به خدمت گذاری که توسط فرماندهی تلاشگر نیروی انتظامی تعیین شده است در جلوگیری از بروز بزهکاری در داخل بیمارستان نقش تاثیر گذاری دارند.


سرهنگ ظهیریان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد ضمن خوش تشکر از مدیر و همکاران شبکه بهداشت و درمان گفت:یکی از وظایف نیروی انتظامی پیشگیری از جرایم و برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه می باشد بحمداله در کنار نیروی انتظامی مردم فهیم و قدر شناس مهاباد علی الخصوص ادارات شهرستان همکاری و مشارکت خوبی با این نیرو دارند. و از زحمات تمامی این عزیزان سپاسگزارم.وی افزود: امروز شاهد برقرای امنیت پایدار در کشور جمهوری اسلامی ایران هستیم نیروی انتظامی در کنار سایر نهادی های اطلاعاتی، امنیتی و نظامی به بیگانگان و معاندان اجازه هیچ گونه تعرضی و ناامنی را در داخل کشور نمی دهد و همیشه هوشیار خواهد بود.


سرهنگ ظهیریان بیان داشت: با وجود برقراری امنیت در جامعه امنیت غذایی و استاندارد و ارتقا سلامت مردم مقدور می شود ، با همدلی مردم و سایر ارگانها و نهاد نظامی و امنیتی این مقوله میسر می شود.


در پایان مدیر شبکه بهداشت و درمان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل خدوم این شهرستان قدردانی کرد.


شایان ذکر است قبل از این دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان مهاباد،مسئول حراست و مدیر بیمارستان با حضور در دفتر پلیس 110 مستقر در بخش اورژانس با اهدای لوح تقدیر و شیرینی از زحمات همکاران پلیس تقدیر نمودند. 

 


 

 


١٤:٠٧ - 1397/07/18    /    شماره : ٢٠٨٩٠    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج