English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨

شبکه های بهداشت و درمان استان

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 75
کل بازديدکنندگان : 555382
بازديدکنندگان آنلاين : 10


  چاپ        ارسال به دوست

اهدا 4 عضو کودک 8 ساله مهابادی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

اهدا 4 عضو کودک 8 ساله مهابادی

خانواده مرحوم آشوان با اهدا 4 عضو به بیماران نیازمند به پیوند اعضا زندگی دوباره بخشیدند.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: آرام آشوان متولد مهاباد در شهرستان کرج مرکز استان البرز بر اثر افتادن بر روی زمین در حیاط مدرسه دچار حادثه شده بود.دکتر مرزنگ افزود:  این کودک 8 ساله پس از این حادثه بر اثر خونریزی مغزی به بیمارستانی در کرج انتقال یافت که بعد از تشکیل کمیته پزشکان مرگ مغزی بیمار تایید و با رضایت والدین پس از اعزام  مرحوم به بیمارستان سینا تهران توسط تیم پزشکان جراح مغز و اعصاب نیز مرگ مغزی این بیمار تایید شد.


وی اظهار داشت: با رضایت والدین در بیمارستان سینا تهران 4 عضو بدن آرام آشوان به بیماران نیازمند پیوند اعضا اهدا شد.


دکتر همتی مسئول پیوند اعضای بیمارستان سینا تهران گفت:2 کلیه، کبد و قلب وی به بیماران نیازمند پیوند اهدا  شده است. کبد این کودک 8 ساله جهت پیوند عضو به شیراز انتقال یافت و سه عضو دیگر آرام آشوان در بیمارستان سینا تهران به بیماران نیازمند پیوند عضو اهدا شد.


مراسم خاکسپاری "آرام آشوان" کودک 8 ساله با حضور بخشدار مرکزی، خانواده و آشنایان متوفی،صدا و سیمای مرکز مهاباد،اصحاب رسانه و مردم قدرشناس مهاباد در محل باغ رضوان روستای اگریقاش برگزار شد.


شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه خانواده کودک 8 ساله مهابادی دچار مرگ مغزی نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خانواده مرحوم آرام آشوان را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.


 

 


١٣:١٠ - 1397/10/28    /    شماره : ٢٢٣٧٣    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج