English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨

شبکه های بهداشت و درمان استان

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 286
کل بازديدکنندگان : 596797
بازديدکنندگان آنلاين : 9


  چاپ        ارسال به دوست

شمارش معکوس آغاز عملیات ساماندهی محوطه حیاط بیمارستان مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

شمارش معکوس آغاز عملیات ساماندهی محوطه حیاط بیمارستان مهاباد

عملیات بروز رسانی فضای محوطه حیاط بیمارستان آغاز شد.

محوطه بیمارستان به دلیل وسعت زیاد از لحاظ ترافیکی درگیر مشکلاتی فروانی تا به امروز بوده که گاها آمبولانسهای اعزامی از شهرستان های جنوب استان و آمبولانسهای دیگر با مشکل انتقال بیمار مواجه شده اند از زمان شروع به کار مدیریت دکتر بهزاد محوطه حیاط بیمارستان در چندین فاز در حال آماده سازی می باشد.

 

دکتر امیر بهزاد سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار داشت: بیمار یا مراجعین برای ورود به بخشهای بستری،دارو خانه ،ادارای،زایمان و سی تی اسکن فقط می توانند از یک مسیر وارد و یا خارج شوند. و از طرفی انشعابات حاملهای انرژی بخش های اورژانس ،کلینیک ویژه تخصصی ،مرکز بیماری های سرطانی و بخش زایمان نیز موجب شد که آسفالت محوطه بیمارستان از حالت استاندارد خارج شود.


دکتر بهزاد ضمن تشکر از ریاست دانشگاه علوم پزشکی ارومیه افزود: با حمایتهای دکتر جواد آقا زاده بزودی 60 تن قیر از استانداری استان جهت آسفالت محوطه بیمارستان تحویل شبکه بهداشت و درمان مهاباد می شود. و نیز برای اولین بار در استان صدور مجوز قیمت پایه برای واگذاری پارکینگ بیمارستان توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهت ساماندهی محوطه این مرکز انجام شده است.

وی خاطر نشان ساخت: یکی از خیرین شهرستان مهاباد جهت آماده سازی محوطه حیاط بیمارستان نیز اعلام آمادگی کرده که با تحویل قیر مصرفی  عملیات آسفالت محوطه را آغاز می نماید.


 

وی افزود: در طول این مدت با آزاد نمودن یک نفر همکار خدمات به عنوان باغبان در محوطه حیاط بیمارستان و نیز همکاری شهرداری و دفتر فنی شبکه اقدامات زیادی از جمله هرس نمودن درختان آماده سازی تمام محوطه حیاط جهت چمن کاری، احیا چاه های آب جهت آبیاری محوطه ، آبیاری درختان و کل فضای محوطه ، بتن پلاک پله های درمانگاه اورژانس ،آماده سازی زمین محوطه جهت چمن کاری، خرید بذر چمن جهت چمن کاری انجام شده است.


 

وی ضمن تشکر از خیرین شهرستان مهاباد نیز افزود: برای آماده سازی محوطه حیاط بیمارستان تا کنون بیش از 400 میلیون ریال از طریق واریز به حساب شورای خیرین سلامت ، 10 تن بتن آماده ، بیش از 200 گونی سیمان ،سنگ و ... جهت استاندارد سازی محوطه حیاط بیمارستان ، خیابان بندی ، ترافیک و جدول بندی خیابان جهت راهنمایی ارباب رجوع، توسط خیرین عزیز شهرستان مهاباد اهدا شده است.

 

دکتر بهزاد بیان داشت: در فاز های بعدی ساماندهی  پارکینگ بیمارستان از طریق واگذاری آن به بخش خصوصی و اقدامات دیگر شامل نصب آب نما ، آلاچیق  و محل استقرار همراهان بیماران انجام می شود.

 

 

 


١٣:٠٢ - 1398/05/13    /    شماره : ٢٥٧٨٤    /    تعداد نمایش : ١٧٩خروج