English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨

شبکه های بهداشت و درمان استان

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 306
کل بازديدکنندگان : 596817
بازديدکنندگان آنلاين : 8


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش خدمات رضایت بخش در گرو اجرای موفقیت آمیز برنامه نظام ارجاع

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

افزایش خدمات رضایت بخش در گرو اجرای موفقیت آمیز برنامه نظام ارجاع

این مطلب را دکتر بهزاد سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد اعلام کرد.

دکتر بهزاد سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: برنامه استقرار نظام ارجاع به منظور هدفمند کردن فرآیند مراجعه بیمار به پزشک خانواده و در صورت نیاز ارجاع به متخصص طراحی شده که در نهایت تحقق شعار عدالت در سلامت می باشد.

وی اظهار داشت:این برنامه از طریق پذیرش بیماران به صورت الکترونیکی توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص از طریق کد ارجاعی ارسالی از طرف پزشکان خانواده توسط متصدیان پذیرش در سیستم HIS انجام گرفته و پزشکان متخصص بعد از ویزیت بیمار ارجاعی می تواند پس خوراند معاینات بیمار را از طریق سامانه ارتباطی به پزشکان خانواده در سامانه سیب ارسال نمایند.


وی افزود:کارشناسان it  برنامه نظام ارجاع را هر روز در مراکز روستایی نظارت و کنترل نمایند و روابط عمومی شبکه باید در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم جهت اجرای موفق این طرح اقدامات لازم را به عمل آورد. مسئول کلینیک ویژه تخصصی باید هر روز گزارشی از مراجعات بیماران روستایی را به مسئول واحد گسترش جهت کنترل و نظارت اعلام نمایند.

سرپرست شبکه بهداشت  و درمان مهاباد خاطرنشان ساخت: برنامه درمانگاه تخصصی تا پایان هر ماه جهت اطلاع مراکز خدمات جامع سلامت آماده شده و در سامانه سیستم نوبت دهی اینترنتی ثبت شود پزشکان متخصص در ساعت مقرر در اتاق ویزیت حضور یابند. آموزش و آگاه سازی مردم ، تشکیل جلسه با دهیاران و شورا های روستا برای آگاه سازی روستائیان برای اجرای موفقیت آمیز برنامه نظام ارجاع نقش کلیدی دارد.


 

 


٢٠:٣١ - 1398/06/12    /    شماره : ٢٦١٦٥    /    تعداد نمایش : ٨٣خروج