17:15:32 - 04 مرداد 1403

شبکه بهداشت و درمان مهاباد

دانشگاه علوم پزشکی آذربایجانغربی
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/31 - 23:23
  • - تعداد بازدید: 82
  • - تعداد بازدیدکننده: 79
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zu18
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

تاکید بر عمل گرا بودن همه همکاران در حوزه های مختلف سلامت

جلسه هم اندیشی ماهیانه پزشکان خانواده روستایی و مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت
این جلسه پنج شنبه
۳۱خرداد ۱۴۰۳ در محل سالن جلسات مرکز بهورزی با حضور دکتر امید صادق امیری مدیر شبکه بهداشت و درمان و دکتر کریم علیزاده آذر ریاست و مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت و پزشکان خانواده روستایی برگزار گردید.
در این جلسه دکتر امید صادق امیری ضمن تاکید بر عمل گرا بودن همه همکاران در حوزه های مختلف سلامت بیان داشت: کارشناسان ستادی مرکز بهداشت در پایش ها و بازدیدها باید به صورت میدانی حضور داشته باشند.
ایشان در ادامه افزود: بررسی مراکزی که نیاز به مداخله جهت ارتقا شاخص های سلامت دارند باید در اولویت قرار گیرد و تاکید نمود تمامی شاخص ها باید به صورت کیفی و کمی تجزیه و تحلیل و آنالیز گردند.
دکتر علیزاده آذر هم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی همکاران زحمت کش در مراکز و واحدهای مختلف مرکز بهداشت بر همکاری و همیاری تمامی واحدها در جهت ارتقا شاخص های سلامت جامعه تاکید نمود.
ایشان واقف بودن تمامی مسئولین مراکز و واحدهای مرکز بهداشت بر نحوه اجرای انواع برنامه ها و دستورالعمل ها را امری ضروری دانسته و خاطر نشان کرد تمامی برنامه ها و پویش ها و پایش های حوزه بهداشت که هدف نهایی و اصلی از اجرای آنها بهبود شاخص بهداشتی جامعه می باشد باید با دقت، منظم و به صورت مدون اجرا گردد.
ریاست مرکز بهداشت نقش پزشکان خانواده روستایی را  در پیشبرد برنامه های مختلف بهداشتی بسیار مهم و تاثیر گذار دانسته و به بیان و تاکید بر مواردی که نیاز به مداخله بیشتر دارند پرداخته و حفظ و ارتقا نقاط قوت را بسیار اساسی دانستند.
در پایان بخش جلسه هم مسئولین واحدهای مختلف ستادی مرکز بهداشت هر کدام به صورت جداگانه به ارائه آمار و عملکرد و تجزیه و تحلیل شاخص های مربوط به واحد خود و انتظارات از خود از پزشکان خانواده روستایی در جهت پیشبرد هرچه بهتر برنامه بهداشتی پرداختند و پزشکان نیز بر همکاری و همیاری با مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت در راستای پیشبرد و ارتقا شاخص های سلامت جامعه تاکید نمودند.

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7382
کلمات کلیدی

تصاویر

تنظیمات قالب